Shimano SLX M7120 hydraulische Hinterradbremse, Post Mount, Bremsleitung 1650 mm, Adapter SM-MA-F180P/P2
-8%
109  -8%
Einzelpreis 119
Hast du einen besseren Preis gefunden?
delivery_truck_speed
Per Kurier zu dir nach Hause Kurierlieferung
Zustellung am Donnerstag 21. 5. 2026
replay
Verlängertes Rückgaberecht bis zu 100 Tagen Mehr Info
  • Hydraulische Scheibenbremse für MTB, Hinterrad
  • Bremshebel M7100 und Vierkolben-Bremssattel M7120
  • BH90-Schlauch mit einer Länge von 1650 mm
  • Mit Mineralöl befüllt und im Werk entlüftet
  • Hebelhülse kompatibel mit I-Spec EV
  • Bremsbeläge N03A in einer Verpackung
  • SM-MA-F180P/P2 Pfostenmontageadapter
  • Einweg-Blutungstechnologie
  • Gesamtgewicht der Verpackung: 390 g
Produktdetails
Platzierung Hinter-
Bremsentyp hydraulisch
Bremssatteltyp 4-Kolben
Leitungslänge 1.650 mm
Füllung Mineralöl
Montageart Post Mount
Bremsbeläge N03A
Produkt ID 398488
Produktbewertung  (0 Bewertung)
0/5
(0 Bewertung)
(0 Bewertung)
Wie bewertest du das Produkt?
Bewertung hinzufügen
Hilf anderen, sammle Punkte und kaufe dank des Treuesystems bis zu 15 % günstiger ein
Fragen zum Produkt
Derzeit liegen keine Fragen vor
Das Formular wird übermittelt
UPOZORNENIE
NEBEZPEČENSTVO - Nedodržanie pokynov bude mať za následok smrť alebo vážne poranenie.
VÝSTRAHA - Nedodržanie pokynov by mohlo mať za následok smrť alebo vážne poranenie.
VÝSTRAHA
- Pred jazdou na bicykli si vodiči musia zvyknúť na vyšší výkon tejto brzdy.
- 203 mm a 180 mm rotory kotúčových bŕzd poskytujú väčšiu brzdnú silu ako 160 mm rotory kotúčových bŕzd. Ak budete jazdiť na bicykli bez dôkladného oboznámenia sa s brzdnými vlastnosťami, brzdenie môže mať za následok pád z bicykla s možným následkom vážneho poranenia alebo smrteľnej nehody.
- Skontrolujte hrúbku brzdných doštičiek a nepoužívajte ich v prípade, že majú hrúbku 0,5 mm alebo menej. To môže spôsobiť nefunkčnosť bŕzd a viesť k vážnemu zraneniu.
- Nepoužívajte rotor kotúčovej brzdy ak je jeho hrúbka 1,5 mm alebo menej. Nepoužívajte ho tiež v prípade, že je viditeľný hliníkový povrch. Rotor kotúčovej brzdy sa môže zlomiť a viesť k vážnemu zraneniu spôsobenému pádom. Vymeňte rotor kotúčovej brzdy za nový.