Shimano MT200 hydraulische Hinterradbremse, Post Mount, Bremsleitung 1 350 mm, Montageplatte B05S, Adapter SM-MA-R160P/S
-12%
28,99  -12%
Einzelpreis 32,99
Hast du einen besseren Preis gefunden?
delivery_truck_speed
Per Kurier zu dir nach Hause Kurierlieferung
Zustellung am Donnerstag 21. 5. 2026
replay
Verlängertes Rückgaberecht bis zu 100 Tagen Mehr Info
Die hydraulische Scheibenbremse Shimano MT200 ist eine zuverlässige Lösung für Mountainbikes und ist für die Montage am Hinterrad konzipiert. Der Bremshebel BL-MT200 ist mit dem Bremssattel BR-MT200 über eine BH59-SS-Bremsleitung mit einer Länge von 1350 mm verbunden. Die Bremse wird mit organischen B05S-Bremsbelägen und einem SM-MA-R160P/S-Adapter für die Post-Mount-Montage geliefert.
  • Hydraulische Scheibenbremse für MTB-Einsatz
  • Konzipiert für das Hinterrad
  • BH59-SS-Schlauch mit einer Länge von 1350 mm
  • Bremsbeläge B05S (Kunststoff)
  • SM-MA-R160P/S Pfostenmontageadapter
  • Montage des Hebels an der Hülse
  • Einwegblutungstechnologie
  • Material: Aluminium / Stahl
  • Gesamtgewicht der Verpackung: 483 g
Produktdetails
Platzierung Hinter-
Bremsentyp hydraulisch
Bremssatteltyp 2-Kolben
Leitungslänge 1350 mm
Montageart Post Mount
Material Aluminium + Stahl
Produkt ID 395091
Produktbewertung  (0 Bewertung)
0/5
(0 Bewertung)
(0 Bewertung)
Wie bewertest du das Produkt?
Bewertung hinzufügen
Hilf anderen, sammle Punkte und kaufe dank des Treuesystems bis zu 15 % günstiger ein
Fragen zum Produkt
Derzeit liegen keine Fragen vor
Das Formular wird übermittelt
UPOZORNENIE
NEBEZPEČENSTVO - Nedodržanie pokynov bude mať za následok smrť alebo vážne poranenie.
VÝSTRAHA - Nedodržanie pokynov by mohlo mať za následok smrť alebo vážne poranenie.
VÝSTRAHA
- Pred jazdou na bicykli si vodiči musia zvyknúť na vyšší výkon tejto brzdy. 220 mm, 203 mm a 180 mm rotory kotúčových bŕzd poskytujú väčšiu brzdnú silu ako 160 mm rotory kotúčových bŕzd. Ak budete jazdiť na bicykli bez dôkladného oboznámenia sa s brzdnými vlastnosťami, brzdenie môže mať za následok pád z bicykla s možným následkom vážneho poranenia alebo smrteľnej nehody.
- Skontrolujte hrúbku brzdných doštičiek a nepoužívajte ich v prípade, že majú hrúbku 0,5 mm alebo menej. To môže spôsobiť nefunkčnosť bŕzd a viesť k vážnemu zraneniu spôsobenému pádom alebo zrážkou.
- Nepoužívajte rotor kotúčovej brzdy ak je jeho hrúbka 1,5 mm alebo menej. Nepoužívajte ho tiež v prípade, že je viditeľný hliníkový povrch. Rotor kotúčovej brzdy sa môže zlomiť a viesť k vážnemu zraneniu spôsobenému pádom.
- Na použitie s typom hydraulickej kotúčovej brzdy s páčkou duálneho riadenia
- Brzdná sila hydraulického brzdového systému sa zvýši spolu s veľkosťou rotora kotúčovej brzdy (140 mm, 160 mm, 180 mm, 203 mm).
- Nepoužívajte 203 mm rotor kotúčovej brzdy. Tým sa nadmerne zvýši brzdná sila, čo môže spôsobiť stratu kontroly nad bicyklom, pád a vážne zranenie.
- 180 mm rotor kotúčovej brzdy použite iba vtedy, ak nemôžete získať dostatočnú brzdnú silu so 160 mm rotorom kotúčovej brzdy pri skúšobnej jazde, napríklad pri jazde na cestnom bicykli s elektronickou asistenciou alebo v prípade, že je jazdec ťažký. V opačnom prípade môžete stratiť kontrolu nad bicyklom, spadnúť a vážne sa poraniť.